lt  | en 
     
 
Beriva.lt Vairavimo meistras 2017m. » Rezultatai 2017m.
 

 

Beriva.lt Vairavimo Meistras 2017 dalyvių rungčių rezultatai :

 

1 Rungtis - Krosas

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 02.41,730 4 22
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 02.31,187 2 30
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 02.47,192 5 19
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 02.56,732 6 16
5. Laima Viršilaitė 02.38,253 3 26
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.05,273 1 35
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 02.13,274 10 7
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 02.11,992 7 13

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 02.20,099 15 1
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.20,174 16 1
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 02.26,468 18 1
12. Gediminas Odovas 02.21,244 17 1
13. Martynas Ramanauskas 02.08,342 3 26
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 02.28,246 19 1
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 02.16,320 11 5
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 02.07,930 2 30
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.59,650 22 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 02.09,915 5 19
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 02.34,898 21 1
20. Jevgenij Malajev 03.00,562 23 1
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 02.13,261 9 9
22. Vytautas Bielys (Tornado) 02.17,878 13 3
23. Andrius Simutis 02.18,658 14 2
24. Paulius Jakubėnas 02.16,601 12 4
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 02.30,751 20 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 02.08,876 4 22
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.12,611 8 11
29. Martynas Janukėnas 02.07,342 1 35
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.11,379 6 16
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 02.07,285 2 30
32. Gediminas Ramanauskas 02.11,028 6 16
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 02.20,625 11 5
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 02.37,758 14 2
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 02.30,837 13 3
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 02.16,690 8 11
37. Lukas Pečeliūnas 02.25,023 12 4
38. Lukas Švedas 02.09,350 4 22
39. Gintautas Bulota (Tornado) 02.09,879 5 19
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 02.07,693 3 26
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 02.06,663 1 35
43. Jonas Kneita 02.19,860 10 7
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 02.16,106 7 13
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 02.16,898 9 9
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 02.02,565 1 35
47. Evaldas Tylas 02.07.111 4 19
48. Marijus Kėbla 02.07,711 5 30
49. Paulius Valiukevičius 02.05,203 2 26
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 02.18,326 7 13
52. Pranas Švedas (4 Team) 02.05,938 3 22
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 02.21,189 9 9
54. Matas Jankauskas (4 Team) 02.20,131 8 11
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 02.16,432 6 16

 

2 Rungtis - Keturačiai

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 07.46,78 3 26
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 06.46,01 2 30
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 07.52,11 4 22
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 08.23,17 5 19
5. Laima Viršilaitė 14.09,99 6 16
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 06.36,46 1 35
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 05.14,97 13 3
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 05.10,74 10 7

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 05.05,52 6 16
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 05.07,81 7 13
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 05.27,81 17 1
12. Gediminas Odovas 05.08,96 8 11
13. Martynas Ramanauskas 04.50,95 1 35
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 05.28,40 18 1
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 05.33,06 20 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 05.31,73 19 1
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 05.19,67 15 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 07.54,77 23 1
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 05.12,89 11 5
20. Jevgenij Malajev 05.23,25 4 22
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 05.08,96 8 11
22. Vytautas Bielys (Tornado) 04.59,58 5 19
23. Andrius Simutis 06.06,14 22 1
24. Paulius Jakubėnas 05.27,58 16 1
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 05.14,06 12 4
26. Tadas Stelionis (Tornado) 04.54,90 3 26
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 05.19,35 14 2
29. Martynas Janukėnas 04.52,08 2 30
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykųtukai) 05.19,35 21 1
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 04.58,55 2 30
32. Gediminas Ramanauskas 05.01,52 3 26
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 05.43,25 10 7
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 05.40,26 9 9
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 06.23,44 13 3
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 05.31,60 8 11
37. Lukas Pečeliūnas 07.24,81 14 2
38. Lukas Švedas 04.50,88 1 35
39. Gintautas Bulota (Tornado) 05.11,27 4 22
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 05.16,56 5 19
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 05.27,71 7 13
43. Jonas Kneita 06.21,91 12 4
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 05.26,08 6 16
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 05.52,63 11 5
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 05.10,90 1 35
47. Evaldas Tylas 05.12.01 2 30
48. Marijus Kėbla 05.17,25 4 22
49. Paulius Valiukevičius 05.49,94 8 11
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 05.18,04 5 19
52. Pranas Švedas (4 Team) 05.20,33 6 16
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 05.13,08 3 26
54. Matas Jankauskas (4 Team) 05.46,69 7 13
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 06.26,92 9 9

 

3. Rungtis - E-Power Super moto

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 00.29,307 2 30
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 00.27,815 1 35
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 00.30,327 3 26
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 00.52,425 6 16
5. Laima Viršilaitė 00.36,219 5 19
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.32,064 4 22
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 00.28,000 19 1
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 00.23,805 4 22

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 00.26,449 12 4
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.23,255 2 30
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 00.26,601 14 2
12. Gediminas Odovas 00.26,956 17 1
13. Martynas Ramanauskas 00.23,452 3 26
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 00.26,856 16 1
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 00.31,212 21 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 00.24,478 7 13
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.32,151 22 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 00.26,613 15 1
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 00.27,377 18 1
20. Jevgenij Malajev 00.38,987 23 1
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 00.26,410 11 5
22. Vytautas Bielys (Tornado) 00.25,996 9 9
23. Andrius Simutis 00.23,008 1 35
24. Paulius Jakubėnas 00.24,969 8 11
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 00.31,199 20 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 00.26,564 13 3
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.24,362 6 16
29. Martynas Janukėnas 00.24,168 5 19
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.26,094 10 7
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 00.23,248 1 35
32. Gediminas Ramanauskas 00.23,452 2 30
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 00.29,306 10 7
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 00.30,650 12 4
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 00.31,440 14 2
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 00.27,372 8 11
37. Lukas Pečeliūnas 00.30,691 13 3
38. Lukas Švedas 00.23,614 4 22
39. Gintautas Bulota (Tornado) 00.23,623 5 19
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 00.24,489 6 16
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 00.23,482 3 26
43. Jonas Kneita 00.28,689 9 9
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 00.26,790 7 13
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 00.29,503 11 5
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 00.23,456 1 35
47. Evaldas Tylas 00.25.344 3 26
48. Marijus Kėbla 00.26,577 6 16
49. Paulius Valiukevičius 00.24,673 2 30
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 00.26,326 5 19
52. Pranas Švedas (4 Team) 00.36,618 9 9
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 00.25,739 4 22
54. Matas Jankauskas (4 Team) 00.30,533 8 11
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 00.27,912 7

13

 

4. Rungtis - E-Power kartingai

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 00.22,481 3 26
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 00.23,061 4 22
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 00.22,381 2 30
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 00.23,239 5 19
5. Laima Viršilaitė 00.24,986 6 16
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.21,835 1 35
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 00.22,323 7 13
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 00.22,394 11 5

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 00.22,439 12 4
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.22,445 13 3
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 00.22,832 20 1
12. Gediminas Odovas 00.22,509 15 1
13. Martynas Ramanauskas 00.22,378 9 9
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 00.22,169 4 22
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 00.22,569 16 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 00.21,707 1 35
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.22,565 17 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 00.22,020 2 30
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 00.22,184 5 19
20. Jevgenij Malajev 00.26,044 23 1
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 00.23,050 21 1
22. Vytautas Bielys (Tornado) 00.22,701 18 1
23. Andrius Simutis 00.22,350 8 11
24. Paulius Jakubėnas 00.22,504 14 2
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 00.24,122 22 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 00.22,712 19 1
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.22,272 6 16
29. Martynas Janukėnas 00.22,129 3 26
30. Motiejus Peteržikas(Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.22,381 10 7
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 00.21,629 3 26
32. Gediminas Ramanauskas 00.21,704 4 22
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 00.22,075 6 16
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 00.21,598 1 35
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 00.22,829 14 2
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 00.22,115 8 11
37. Lukas Pečeliūnas 00.22,077 7 13
38. Lukas Švedas 00.22,258 10 7
39. Gintautas Bulota (Tornado) 00.22,117 9 9
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 00.22,437 12 4
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 00.22,385 11 5
43. Jonas Kneita 00.22,603 13 3
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 00.21,616 2 30
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 00.21,917 5 19
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 00.22,033 3 26
47. Evaldas Tylas 00.22.614 7 13
48. Marijus Kėbla 00.22,456 5 19
49. Paulius Valiukevičius 00.21,949 2 30
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 00.22,062 4 22
52. Pranas Švedas (4 Team) 00.22,506 6 16
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 00.22,800 8 11
54. Matas Jankauskas (4 Team) 00.23,208 9 9
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 00.21,840 1 35

 

5. Rungtis - Bagiai

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 04.04,59 4 22
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 03.45,89 2 30
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 03.58,54 3 26
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 04.54,99 6 16
5. Laima Viršilaitė 04.18,48 5 19
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 03.33,89 1 35
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 03.30,32 7 13
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 03.31,22 9 9

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 03.35,63 12 4
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 03.27,42 4 22
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 03.55,00 19 1
12. Gediminas Odovas 04.10,57 21 1
13. Martynas Ramanauskas 03.27,35 3 26
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 03.27,88 5 19
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 03.49,79 17 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 03.05,12 1 35
17.

Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai)

03.49,40 15 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 03.31,08 8 11
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 03.49,62 16 1
20. Jevgenij Malajev 05.29,64 23 1
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 04.01,12 20 1
22. Vytautas Bielys (Tornado) 03.44,01 14 2
23. Andrius Simutis 03.54,16 18 1
24. Paulius Jakubėnas 03.28,76 6 16
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 05.00,00 22 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 03.32,40 10 7
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 03.34,93 11 5
29. Martynas Janukėnas 03.26,98 2 30
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 03.37,19 13 3
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 03.40,17 11 5
32. Gediminas Ramanauskas 03.18,47 7 13
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 03.16,02 6 16
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 04.14,59 14 2
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 04.02,67 13 3
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 03.15,36 5 19
37. Lukas Pečeliūnas 03.12,32 3 26
38. Lukas Švedas 03.14,80 4 22
39. Gintautas Bulota (Tornado) 03.21,98 10 7
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 03.06,19 2 30
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 03.05,53 1 35
43. Jonas Kneita 03.44,00 12 4
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 03.20,74 9 9
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 03.18,78 8 11
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 03.21,64 4 22
47. Evaldas Tylas 03.10.55 3 26
48. Marijus Kėbla 03.06,94 1 35
49. Paulius Valiukevičius 03.07,19 2 30
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 03.25,90 5 19
52. Pranas Švedas (4 Team) 03.35,96 7 13
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 03.27,26 6 16
54. Matas Jankauskas (4 Team) 03.55,23 9 9
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 03.36,72 8 11

 

6. Rungtis - Driftas Side to Side

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Drift tšk.

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 5 4 5
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 8 2 8
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 6 3 6
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 5 4 5
5. Laima Viršilaitė 5 4 5
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 13 1 13
--- FWD klasės dalyviai Drift tšk. Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 11 20 11
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 49 4 39

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 17 11 17
10. Mindaugas Rožėnas (SNieguolė ir 4 nykštukai) 40 3 40
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 12 16 12
12. Gediminas Odovas 19 10 19
13. Martynas Ramanauskas 29 6 29
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 17 11 17
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 10 22 10
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 22 9 22
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 12 16 12
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 26 7 26
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 15 14 15
20. Jevgenij Malajev 5 23 5
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 11 20 11
22. Vytautas Bielys (Tornado) 17 11 17
23. Andrius Simutis 14 15 14
24. Paulius Jakubėnas 12 16 12
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 12 16 12
26. Tadas Stelionis (Tornado) 24 8 24
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 49 1 49
29. Martynas Janukėnas 38 5 38
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 44 2 44
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Drift tšk. Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 32 6 32
32. Gediminas Ramanauskas 32 6 32
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 41 4 41
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 25 9 25
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 16 11 16
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 38 5 38
37. Lukas Pečeliūnas 29 8 29
38. Lukas Švedas 42 3 42
39. Gintautas Bulota (Tornado) 19 10 19
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 49 1 49
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 49 1 49
43. Jonas Kneita 12 13 12
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 11 14 11
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 13 12 13
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Drift tšk. Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 42 2 42
47. Evaldas Tylas 15 6 15
48. Marijus Kėbla 41 3 41
49. Paulius Valiukevičius 45 1 45
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 15 6 15
52. Pranas Švedas (4 Team) 21 5 21
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 11 8 11
54. Matas Jankauskas (4 Team) 10 9 10
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 30 4 30

 

7. Rungtis - Automobilių slalomas

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 01.11,00 1 35
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 01.19,00 4 22
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 01.13,00 3 26
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 01.40,00 5 19
5. Laima Viršilaitė 02.07,00 6 16
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 01.12,00 1 30
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 03.16,00 16 1
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 01.07,00 2 30

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 03.16,00 16 1
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 01.05,00 1 35
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 01.07,00 3 26
12. Gediminas Odovas 03.16,00 16 1
13. Martynas Ramanauskas 01.09,00 4 22
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 01.26,00 7 13
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 02.30,00 14 2
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 02.06,00 10 7
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.20,00 12 4
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 03.16,0 16 1
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 01.35,00 8 11
20. Jevgenij Malajev 01.26,00 6 16
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 02.31,00 15 1
22. Vytautas Bielys (Tornado) 03.16,00 16 1
23. Andrius Simutis 03.16,00 16 1
24. Paulius Jakubėnas 02.26,00 13 3
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 03.16,00 16 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 01.49,00 9 9
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 02.12,00 11 5
29. Martynas Janukėnas 03.16,00 16 1
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 01.17,00 5 19
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 02.02,00 9 9
32. Gediminas Ramanauskas 01.18,00 1 35
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 02.02,00 9 9
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 01.49,00 6 16
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 02.44,00 14 2
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 01.48,00 5 19
37. Lukas Pečeliūnas 02.03,00 11 5
38. Lukas Švedas 02.00,00 8 11
39. Gintautas Bulota (Tornado) 01.58,00 7 13
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 01.30,00 3 26
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 01.19,00 2 30
43. Jonas Kneita 02.16,00 12 4
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 01.33,00 4 22
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 02.19,00 13 3
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 01.13,00 3 26
47. Evaldas Tylas 01.28.00 4 19
48. Marijus Kėbla 01.10,00 1 35
49. Paulius Valiukevičius 02.07,00 6 16
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 02.23,00 7 13
52. Pranas Švedas (4 Team) 02.26,00 8 11
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 01.48,00 5 19
54. Matass Jankauskas (4 Team) 2.20,131 9 9
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 01.11,00 2 30

 

8. Rungtis - Kartlandas kartingai

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 00.33,794 2 30
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 00.34,652 4 22
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 00.34,376 3 26
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 00.37,240 5 19
5. Laima Viršilaitė 00.38,016 6 16
6. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.33,611 1 35
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 00.33,981 7 13
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 00.33,384 4 22

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 00.33,464 5 19
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.35,227 15 1
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 00.32,926 2 30
12. Gediminas Odovas 00.35,334 16 1
13. Martynas Ramanauskas 00.32,954 3 26
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 00.34,001 8 11
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 00.36,006 21 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 00.32,494 1 35
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.35,514 19 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 00.33,864 6 16
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 00.35,024 20 1
20. Jevgenij Malajev 00.38,424 23 1
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 00.35,509 18 1
22. Vytautas Bielys (Tornado) 00.35,416 17 1
23. Andrius Simutis 00.34,454 12 4
24. Paulius Jakubėnas 00.34,077 9 9
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 00.36,968 22 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 00.34,096 10 7
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.34,945 14 2
29. Martynas Janukėnas 00.34,845 13 3
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.34,149 11 5
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 00.33,332 5 19
32. Gediminas Ramanauskas 00.33,368 6 16
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 00.33,881 9 9
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 00.33,691 7 13
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 00.35,644 14 2
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 00.31,763 1 35
37. Lukas Pečeliūnas 00.33,799 8 11
38. Lukas Švedas 00.33,179 4 22
39. Gintautas Bulota (Tornado) 00.34,241 10 7
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 00.35,027 13 3
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 00.34,572 12 4
43. Jonas Kneita 00.34,495 11 5
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 00.32,753 3 26
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 00.32,454 2 30
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 00.33,081 2 30
47. Evaldas Tylas 00.34.666 8 11
48. Marijus Kėbla 00.33,867 5 19
49. Paulius Valiukevičius 00.33,358 3 26
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 00.33,480 4 22
52. Pranas Švedas (4 Team) 00.34,171 7 13
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 00.34,112 6 16
54. Mantas Jankauskas (4 Team) 00.37,411 9 9
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 00.32,391 1 35

 

9. Rungtis - Plytinės kartodromas :

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės

 

Laikas

Vieta klasėje Taškai
1. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 00.43,260 2 30
2. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 00.44,375 3 26
3. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 00.43,217 1 35
4. Jurgita Butkienė (Beriva Auto) 00.52,009 5 19
5. Laima Viršilaitė 00.48,340 4 22
6. Gabrielė Aleksynaitė 9Snieguolė ir 4 nykštukai) 01.07,143 6 16
--- FWD klasės dalyviai Laikas Vieta klasėje Taškai
7. Mindaugas Martišius (Tornado) 00.42,340 1 35
8. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 00.44,112 9 9

9.

Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 00.43,792 7 13
10. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.45,246 11 5
11. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing-WhyNot) 00.43,246 4 22
12. Gediminas Odovas 00.46,091 13 3
13. Martynas Ramanauskas 00.43,591 5 19
14. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 00.42,903 3 26
15. Dominykas Čenkus (Beriva Team) 01.08,629 18 1
16. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 00.42,490 2 30
17. Julius Davidonis (Snieguolė ir 4 nykštukai) 01.07,477 16 1
18. Deividas Balčiūnas (Beriva Team) 01.09,638 19 1
19. Valdemaras Bučelis (Beriva Team) 01.12,636 22 1
20. Jevgenij Malajev 00.47,825 14 2
21. Laurynas Zakevičius (Tornado) 01.11,167 20 1
22. Vytautas Bielys (Tornado) 01.06,890 15 1
23. Andrius Simutis 01.12,802 23 1
24. Paulius Jakubėnas 01.07,810 17 1
25. Paulius Buterlevičius (Tornado) 01.11,189 21 1
26. Tadas Stelionis (Tornado) 00.45,605 12 4
27. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.44,893 10 7
29. Martynas Janukėnas 00.43,873 8 1
30. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 00.43,666 6 16
--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
31. Dominykas Neniškis (Tornado) 00.43,328 4 22
32. Gediminas Ramanauskas 01.05,820 9 9
33. Robertas Valkeris (Walker Team) 01.04,612 7 13
34. Erikas Valkeris (Walker Team) 01.08,463 14 2
35. Laurynas Butkus (Beriva auto) 00.47,587 6 16
36. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing - WhyNot) 00.41,857 1 35
37. Lukas Pečeliūnas 01.06,388 12 4
38. Lukas Švedas 01.05,244 8 11
39. Gintautas Bulota (Tornado) 00.44,529 5 19
40. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 01.06,626 13 3
41. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 01.06,319 11 5
43. Jonas Kneita 01.06,045 10 7
44. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 00.42,108 3 26
45. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 00.42,094 2 30
--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Laikas Vieta klasėje Taškai
46. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 00.43,292 2 30
47. Evaldas Tylas 01.06.003 9 9
48. Marijus Kėbla 01.03,913 8 11
49. Paulius Valiukevičius 01.01,856 7 13
51. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 00.44,249 4 22
52. Pranas Švedas (4 Team) 00.44,189 3 26
53. Ugnius Jankauskas (4 Team) 00.45,713 5 19
54. Mantas Jankauskas (4 Team) 00.48,680 6 16
55. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 00.42,194 1 35

 

Damų bendra įskaita : 

 

Nr.

 

Damų klasės dalyvės (Komandos)

 

Bendri taškai

1. Gabrielė Aleksynaitė (Snieguolė ir 4 nykštukai) 256
2. Rūta Saladžienė (Insolitus Racing - WhyNot) 226
3. Aušra Jarmantavičienė (AbuDhabis Racing Team) 225
4. Augustė Rupšytė (AbuDhabis Racing Team) 216
5. Laima Viršilaitė 155
6. Jurgita Butkienė (Beriva auto) 148

 

FWD klasės bendra įskaita :

 

--- FWD klasės dalyviai (Komandos) Bendri taškai
1. Martynas Ramanauskas 218
2. Vincas Zaleckis (Insolitus Racing - WhyNot) 208

3.

Martynas Janukėnas 193
4. Justas Šniuolis (Inchcape Motors) 156
5. Mindaugas Rožėnas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 150
6. Motiejus Peteržikas (Snieguolė ir 4 nykštukai) 118
7. Kastytis Alekna (Snieguolė ir 4 nykštukai) 113
8. Džiugas Radžius (Inchcape Motors) 111
9. Deivydas Balčiūnas (Beriva Team) 106
10. Tadas Stelionis (Tornado) 103
11. Mindaugas Martišius (Tornado) 97
12. Andrius Urbaitis (Insolitus Racing - WhyNot) 96
13. Alvydas Šarutis (AbuDhabis Racing Team) 79
14. Andrius Simutis (Smagresta DT) 70
15. Paulius Jakubėnas 59
16. Valdemaras Bučelis (Beriva auto) 55
17. Vytautas Bielys (Tornado) 54
18. Jevgenij Malajev 50
19. Laurynas Zakevičius (Inchcape motors) 41
20. Gediminas Odovas 39
21. Dominykas Čenkus (Beriva auto) 23

 

RWD klasės bendra įskaita :

 

--- RWD klasės dalyviai (Komandos) Bendri taškai
1. Dominykas Neniškis (Tornado) 208
2. Lukas Garalevičius (Smagresta DT) 202
3. Gediminas Ramanauskas 199
4. Lukas Švedas 194
5. Vaidas Mičiūda (Insolitus Racing-WhyNot) 190
6. Artūras Ravluškevičius (Smagresta DT) 176
7. Saulius Lagūnas (Smagresta DT) 166
8. Gintautas Bulota (Tornado) 134
9. Mykolas Gudžius (Smagresta DT) 125
10. Robertas Valkeris (Walker Team) 123
11. Erikas Valkeris (Walker Team) 108
12. Lukas Pečeliūnas (Insolitus Racing - WhyNot) 97
13. Jonas Kneita 55
14. Laurynas Butkus (Beriva auto) 49

 

  AWD klasės bendra įskaita :

 

--- AWD klasės dalyviai (Komandos) Bendri taškai
1. Darius Rakauskas (AbuDhabis Racing Team) 281
2. Marijus Kėbla 228
3. Paulius Valiukevičius 227
4. Julius Parnavas (AbuDhabis Racing Team) 214
5. Evaldas Tylas 171
6. Vaidotas Cucėnas (4 Team) 164
7. Ugnius Jankauskas (4 Team) 149
8. Pranas Švedas (4 Team) 147
9. Matas Jankauskas (4 Team) 97

 

Komandinė bendra įskaita :

 

Nr.

 

Komanda

 

Bendri taškai

1. AbuDhabis Racing Team 1015
2. Insolitus Racing - WhyNot 817
3. Smagretsa DT 739
4. Snieguolė ir 4 nykštukai 637
5. Tornado 596
6. 4 Team 557
7. Beriva auto 381
8. Inchcape Motors 308
9. Walker Team 231
 
  © 2017 www.kartfanai.lt | Interneto svetainių kūrimas